February 2015

Tag - Marvel

26. february 2015 at 9:32 | N. |  Claptrap
U jsem objevila fakt bezva tag. Nevím jestli je to její práce nebo si ho vypůjčila, ale jelikož zbožňuji Marvelovky, musela jsem si ho udělat! Jinak doufám že jste si všimli, že je nový design. Pořád se držím u toho předchozího - jednoduché pozadí a v menu "záhlaví". A doufám, že líbí. Takže vzhůru do toho, nemůžu se dočkat na doplňování.

robert downey jr gifs - Google'da Ara
New Message!
Untitled

Shrnutí | Leden

25. february 2015 at 8:40 | N.
Zdravím.
Jelikož nemám nápady na články a stejně zatím nemám moc čas psát, rozhodla jsem se alespoň pro každoměsíční zavedení takového souhrnu za daný měsíc. Co se událo zde, na blogu i v mém soukromém životě. Budu se snažit udělat opravdu souhrn. Budu se pokoušet to co nejvíce krátit a nemít příliš dlouhé souhrny. Ale znáte to, když mě to chytne. :D A jelikož mě to napadlo až teď a pořád to můžu dohnat, rozhodla jsem se napsat souhrn za měsíc leden.

Změna/změny?

19. february 2015 at 10:05 | N.
Ahoj, ahoj.
Zase jsem se dlouho neozvala. Ale dlouho. No to víte buďto jsem s přítelem nebo v práci. A ano, klapla mi nová práce. Už se neobtěžuju s arabama na baru, už nemám nervy že mi v kuchyni připravý pro stůl jiné jídlo než jsem objednala. Už žádné pracování na svátky, žádné přesčasy ani víkendy! Už nic takového. Konečně jsem našla práci v oboru a jsem KONEČNĚ zaměstnanej grafik! Yes! A můžu s klidem říct, že jsem zatím maximálně spokojená. *ťukám na stůl*
No, jinak k Valentýnu jsem dostala nejkrásnější dar, co jsem mohla dostat. Můj přítel není žádný umělec a vím jak se strasně nervuje u práce a vím, jak moc Valentýn nesnáší. K Valentýnu (na jeho narozeniny) i přes to, že jsem mu řekla, že Valentýn slavit nepotřebuju, mi dal nádherné srdce vyřezané ve dřevě. Nádherné, velké srdce. Doufám, že ví jak moc to pro mě znamená, jak moc si toho vážím. Co vy jste dostali k Valentýnu od své drahé polovičky? Pamatujte že i malý, nejobyčejnější dárek je projevem lásky! Na velikosti nezáleží.
A jinak se máte jak? :)