November 2014

Sweater weather tag ❆

26. november 2014 at 21:43 | N. |  Claptrap
Čauves..
Dneska jsem si jen tak pročítala Váše blogy a narazila jsem na celkem dobrý a tématický tag. Takže dneska to nebude klasický článek. Vlastně ani nemám nic nového. V práci teď budu nastupovat až v půlce příštího týdnu, takže mám teď krásný týden lahárko :3 S přítelem, který je momentálně nemocný - má rýmičku a umíra, chlap no - tak se válíme v posteli pořád. :D Takže opravdu celkem si užívám no.
Tag je od un. a můžete si ho klidně udělat taky. :)

Čaj, káva nebo horká čokoláda?
- když už tak čaj no. Ale jinak normálně kakao. :D
Nejoblíbenější podzimní vzpomínka?
- minulý rok v Praze se třídou. Je to na dlouhé povídání a úplně každý by to asi nepochopil, ale byl to ten nejlepší výlet! A byla to pěkná ostuda! :D
Podporuješ na podzim výrazné linky nebo tmavé rty?
- rozhodně linky! :)
Jaké je počasí tam kde bydlíš?
- no dneska bylo nádherně přes den. Sluníčko. Ale večer strašná zima. A v noci na dnešek, když jsem jela od přítele domů jsem musela škrábat auto. :D
Nejvíce nošený svetr?
- mám takovej starej, vytahanej. Ale proto je tak boží. Zachumlám se do něho a je mi skvěle.
Lak na nehty, který na podzim miluješ?
- momentálně mám třpitky a nevypadá to vůbec zle. :)
Skinny jeans, nebo legíny?
- legíny!! :3
Kozačky nebo ugg?
- kozačky.. máme jedny oblíbené které mám už kolik let. :)
Oblíbená TV show?
- bohužel, na televizi se nedívám. Raději si pustím film nebo seriál v počítači. :D
Jaká písnička tě dostane do podzimní nálady?
- asi tahle. Mám na ní právě tu podzimní vzpomínku, takže mi podzim celkem slušně připomíná. :)


Nechci bejt otravná, ale za měsíc budou zase Vánoce!

21. november 2014 at 18:35 | N. |  Claptrap
Dobře, za měsíc a 3 dny.. -_- Who cares?
Musím říct, že v poslední době zažívám jen samé pěkné chvilky. I přes to všechno co se tenhle týden stalo (a že toho bylo dost, ale tím vás zatěžovat nechci) jsem se nakonec dočkala víkendu a po víkendu bude nový začátek. Zatím to nechci nějak moc rozmazávat, ale čeká mě v pondělí změna a já doufám, že to klapne a vše dopadne dobře. Tnehle týden se toho udalo strašně moc. Dozvěděla jsem se dvě, né moc fajn, zprávy, které se mnou celkem hnuly. Možná o tom napíšu článek, ale zatím se mi o tom moc mluvit/psát nechce, pořád se s tím srovnávám já.
Asi jste si všimli, že konečně zase je nový vzhled blogu. No vzhled.. :D Pozadí. Trošku jsem naladila na ty přicházející vánoce. Včera jsem celé odpoledne seděla nad plakátem na rozvěcení vánočního stromu v naší obci. Musím říct, že se konečně cejtím jako pořádnej občan, když můžu přispět tím co umím obci. Nakonec jsem to splácala, ač jsem to 3x mazala, protože to bych nebyla já, aby se mi to pořád nelíbilo. :D Nakonec jsme byli všichni spokojení a už máme i vytisknuto. Zítra budeme s přítelem dávat plakáty po obci.
Jak se těšíte na Vánoce? Já strašně! Těším se na pečení, mandarinky, skořici a na tu bezvadnou vánoční atmosférů. Na tu rodinnou pohodu. No a včera jsem slavila svátek a dostala jsem nejlepší hrníček od ségry! Úplně skvělej! Přesně takovej jsem chtěla, udělala mi velkou radost. Prostě mě zná no. :D :3
No nic, já se v týdnu pokusím ozvat a řeknu Vám o té změně.

Change - část druhá

11. november 2014 at 11:42 | N. |  Change
Po dlouhé pauze Vám přináším druhý díl. Doufám že Vás nebude nudit. Psát tenhle styl povídek mě baví, ale záleží také jestli to baví i Vás. Napište. :)
A ještě jednu novinku pro vás mám. V menu (a nově i pod každým dílem - dneska jen vyjímečně před) bude odkaz na můj Wattpad. Budu se snažit tam díly přidávat dřív než sem a hlavně i častěji.


PlugDJ

8. november 2014 at 15:54 | N. |  Claptrap
Ahój, dneska nepřicházím s žádným super zápiskem do deníčku, ale mám pro Vás takovou možnost, jak se spolu trošku poznat, pokecat spolu a užít si poslech kvalitních písniček. Jedná se o stránku PlugDJ. Pokud nevíte o co jde, hned vysvětlím. Jde o stránku kde se musíte nejdříve zaregistrovat. Potom si můžete vybrat jakoukoliv komunitu a poslouchat tam písničky z playlistu ostatních. I vy se můžete podělit se svými oblíbenými songy. Stačí si jen sestavit playlist a zapojit se do fronty DJ. Pokud má komunita nastavený - ano, moje má - cyklus, tak vždy DJ který je na řadě, zahraje jednu písničku a poté skočí na konec fronty a je to takhle pořád dokola. Přijde mi to jako bezva stránka. Vytvořila jsem komunitu pro Vás, klidně si tam můžem psát v chatu a poslouchat u toho fajn písničky. Hodím Vám sem link a doufám že se tam s někým z Vás potkám.
Nejsem tam jako N ani jako Psycho tuty, ale jako CikiGT. Doufám že se tam potkáme. ^^

Práce

3. november 2014 at 15:50 | N. |  Claptrap
Zdravím..
Od minule se toho hodně změnilo, takže pomalu začnu povídat. Trošku to zkrátím a vynechám detaily, aby z toho nebyl dlouhý článek. No, vlastně jsme skončili s tím, že se mám stěhovat na hory od rodiny, přítele kvůli práci. Úplně to nějak nevyšlo. Mě se práce líbila a já jsem se i celkem asi zamlouvala zaměstnavatelům, protože bylo na mě jestli řeknu ano nebo ne a dali by mi podepsat smlouvu. Byla jsem tam 2 dny a opravdu jsem si to užila. Když jsem v pátek odjížděla plná nadšení že mám konečně práci, která mě baví, byla jsem rozhodnutá že v pondělí beru telefon a volám, že to teda beru. Jenže, přes víkend jsem nad tím přemýšlela a uvědomila si spoustu věcí. Takže když jsem v pondělí ráno volala na hory byla jsem rozhodnut co jim řeknu. Nebyli zrovna úplně nadšení že jsem to nevzala, ale vzali to dobře a s paní šéfovou jsem v kontaktu jelikož jim dělám grafický návrh na desky.
V ten den kdy jsem volala mi volala kvůli práci jedna paní. Práci mám 15 minut autem, což je fakt paráda. Už 14 dní pracuji, ale na dohodu. Mají to tak prostě udělaný, takže si práci hledám dál. Píšu, obvolávám, ale zatím celkem neúspěch. Takže pokud jste ještě pořád ve škole, buďte rádi! :D Peníze za to nejsou úplně nejrůžovější, víc jsem si vydělávala přes prázdniny na poli. Přítel je rád že jsem doma, ikdyž mě podporoval v tom abych vzala práci na horách a říkal mi, že bychom to zvládli, ale prostě i když jsem ho 2 dny neviděla a věděla jsem že je odemě 100 kilometrů a nemůžu mu kdykoliv zavolat aby hned přijel mi úplně do smíchu nebylo. A ta představa, že bych se domů za ním a za rodinou dostala jednou během 3 týdnů na jeden víkend taky nebyla moc příjemná. Takže, to je asi vše.
Snad se ozvu zase brzy, mám tenhle týden noční, tak uvidíme :) Mějte se!