October 2014

Prostě 8.10.2014!

8. october 2014 at 21:56 | N. |  Claptrap
Opravdu bravo, skvělej titulek. Ale upřímně, jako už mě nic nenapadá co psát do nadpisů. Kyž mi hodíte nějaké tipy, nebude mi to nijak 2x vadit. :D
Děkuji moc pěkně všem, kteří mi drželi pěstičky, protože jste drželi asi velmi pevně. Šla jsem na pohovor na pokojskou a vycházela jsem s tím, že v pondělí nastupuji do cestovky. Přes léto delegátka v Chorvatsku, přes zimu budu objíždět školy kvůli Chorvatsku a dělat papíry. Co víc si přát? Možná jen to, abych do toho léta tam vydržela. :D No takže já jsem maximálně spokojená.. Až na to, že se musím na hory přestěhovat a to se moc mému přítelovi nelíbí. Jsou udělané prazvláště směny, takže nevím kdy bych byla/nebyla doma, kdy bych jezdila domů a na kolik dní. Takže.. Upřímně, peníze jsou za to pěkný a myslím že se to dá vydržet a tak nakonec přítel řekl, že dobře. Ale je to na prd, je to daleko a dojíždět ho za mnou nenechám. Nemáme na výběr, doma už nebudu.
A jak se máte vy? :)

Někdy když mlčíš, říkáš mnohem víc.

6. october 2014 at 21:06 | N. |  Claptrap
Vlastně, ani moc divné není, že když někoho nevidíte 4 měsíce, tak Vám ten člověk strašně chybí a schází. Já jsem dneska se jela podívat na intr a můžu Vám říct, že když jsem vystoupila z auta, solidně se mi rozklepala kolena. Byl to neuvěřitelný pocit tam zase stát a čučet na tu, né moc hezkou, ale velmi známou budovu kde jste strávili nejúžasnější roky života. Když jsme konečně šla dovnitř a zeptala se vychovatelky (která mě mimochodem úplně zbytečně zdržovala a ptala se co dělám a jak se vám, ale vysvětlujte jí že jsem nepřijela za ní!) konečně našla pokoj kde jsou ty moji kluci. Tak jsem šla dovnitř. No povím Vám, vrhla jsem se jim kolem krku. Oboum dvoum (ten třetí tam nebyl)! Měla jsem slzy na krajíčku, ale ustála jsem to a nerozbrečela jsem se, ale asi kluci poznali že jsem naměkko. Tolik jsme si toho řekli a tolik jsme se nasmáli! :D A teď když tam sedíte s nima, povídáte si a Vám vlastně docvakne, že to ONI jsou těmi pravými přáteli.
Just Smile (:
Zítra jedu na pohovor do hor kvůli práci. Jsem na to zvědavá jak nikdy. Děla pokojskou by mi nevadilo, ale jsem zvědavá, co mi na to pán řekne no. Doufám že to nebude zas jeden z těch "super"pohovorů kde Vám řeknou, že to na co jste si psali vlastně vůbec nepotřebujou, ale že můžete dělat obchoďáka. Ano, i já jsem už měla 2 nabídky dělat obchodního zástupce. Děkuju, nechci! :D -.- Na to nemám ani žaludek a ani tak moc prořízlou pusu abych se lidem vnucovala aby si odemě něco koupili/zařídili.
Držte mi zítra všechny prstíky co máte! :) Potřebuju už práci.

-tenhle obrázek se se vůbec, ale vůbec nehodí, ale strašně se mi líbí, tak mě omluvte.. :D
Untitled | via Tumblr

Volby..

5. october 2014 at 17:54 | N. |  Claptrap
Dneska byla ale hnusnej den, nemám pravdu? To počasí kdy máte chuť jenom ležet, pustit si film a usrkávat kakao. Já jsem se ráno probudila s tím, že se budu celej den válet, ovšem když jsem vstala, ségra mi oznámila, že budou celý den pryč, jestli bych se nepostarala o juniora. Tak jako oukej, proč ne. Takže jsem trávila celý den s prckem. Kdyby nebyl tak skvěle protivnej dneska, asi bych si to i užila. Prořval celý dopoledne a když už jsem byla v poledne na pokrajích svých sil a měla jsem chuť se zavřít do špajzu a chytnout se za hlavu, usnul. Spal asi od půl 1 do 4, takže jsem alespoň měla klid. Není nad to být doma sama a konečně si užívat neděli. Takže jsem vařila u toho se dívala na film. Zase jsem si říkala, že pokud chci jednou odcestovat do Amériky (a já Vám říkám že odcestuju!), bude to s velkou pravděpodobstí jako aupair, takže je pro mě junior taková zkouška a jsem ráda že mi ségra věří a nechá mě s ním doma samotnou. Můžu si to opravdu zkusit a říct si, jestli na to mám nebo ne.
Odpoledne k nám dorazily volební lístky. Upřímnost no. one.. řeknu Vám, že nejsem jako většina teens v tohle a volby beru celkem vážně a teď když už KONEČNĚ můžu volit, vzala jsem volební lístek a ten druhej papír, na kterém jsou pokyny a takový ty věci, do ruky a začala číst. Zaleží mi na tom, koho budeme mít u nás v zapakově za starostu tak jsem to četla celkem pozorně. Nemyslím si že volby jsou nějaká sranda a blbost. A upřímnost no. two těším se až hodím svou anonymní obálku do volební urny.
Co vy? Jste takový jako já? Nebo ne?

Time..

4. october 2014 at 21:41 | N. |  Claptrap
Chyběla Vám moje maličkost? :D Dobře, dobře.. uznávám, jsem prostě nepoučitelná, ale pro mě je alespoň maličká chvilka času vzácná. Trávím dost času s přítelem a rodinou. Litám všude možně po pohovorech, protože (světe div se..) od 1 září jsem registrována na úradu práce a říkám Vám na rovinu, není vůbec žádná prdel si hledat práci. Jasně, uslyšíte tolikrát "Vždyť je práce tolik, jen nesmíš bejt vybíravá" ale to Vám je naprosto k ničemu, protože ikdyž přestanete bejt nároční, stejně Vám na pohovoru dají přednost někomu, kdo má alespoň něco napracované a nevyšel zrovna ze školy. Hodně mi vadí, když mi všechny ty "chytrolínové" radí, jak se mám chovat na pohovorech a co mám říkat. Lopatou po hlavě, šmejdům! Všichni chytrý jak Frekvence 1, ale dopadli by stejně jako já.
A ano, jestli se ptáte jestli jsem už legální pirátka silnic. Autoškola byla lehká zkouška, takže pokud jí budete v budoucnu budete dělat, nebojte se jí jako jsem se jí bála já, bylo to naprosto zbytečné. A pokud to nezvládnete na poprvé,no tak bóže.. svět se nezboří. :)
Je neuvěřitelné jak Vás může knížka pohlit. Natož když jsou ty úžasné knížky 3! Stala jsem se totálně závislou na triologii Divergent. Už dlouho se nestalo, že by byla nějaká knížka, která by mě totálně odrovnala a já hltala každé napsané slovo v knížce. Naprostá jednička a kdo nečetl, okamžitě doporučuji! Musím se ale přiznat, že jsem posledních cca 80 stránek třetí knížky probrečela a když jsem knížku dočetla, dlouho jsem z toho byla mimo. Konec je hodně, ale hodně silnej. Zvlášť když si Tris a Tobiase opravdu oblíbíte a potom prostě.. konec. Všechny 3 knížky jsem si přečetla během měsíce 2x a myslím že jsem jsitě nebyla jediná. Film je taky opravdu skvělej a drží se knížky, jen v knížce je to víc popsané a je tam pár věcí jinak nebo navíc, ale není jich hodně, takže je to prakticky to samé. Takže, pokud nejste moc čtenáři, film doporučuji. Já osobně jsem se zamilovala do Tobiase, takže.. :D