May 2014

Ten pocit..

9. may 2014 at 13:49 | N. |  Claptrap
Nevím jak začít..
Poslední dobou, se toho děje strašně moc. Ani né za měsíc mi začíná zkouškové období, můj život se zamotal o 26069 stupňů a co víc se toho stát nemohlo, zamilovala jsem se. Ano, už si to dokonce i připustím, ikdyž mě to trochu děsí.. Čeká mě s ním poslední oficiální týden na intru za 14 dní a to mě děsí celkem dost. Jako vážně, ke konci roku to začne být vážný a celý ty tři roky jen tak lážo plážo. Jako vážně?! Uvidíme jaký ten poslední týden bude a jak to všechno skončí, ale vím jedno. Nechci a nedokážu mu dát sbohem.. To radši uteču bez rozloučení a nenechám mu ani ten střevíček..
Děsí mě i představa, že mám už jenom měsíc do zkouškového. Jako vážně?! Ne, nechci to. Díky moc, ale na tohle fakt připravená nejsem. Bojím se písemných, bojím se ústních a bojím se dokonce i praktických, kterých bych se ani bát neměla.. Moje poslední dny dětství, až začne práce, přestanu se jako dítě cítit a jako ani na tohle nejsem připravená.. Tak nějak mi i dochází, že nejsem připravená vůbec na nic! -.- :D Všechno je špatně..
I Vám se chci omluvit za tu mojí pauzu, ale věř te, do tohoto článku jsem se chystala už dlouho, ale nějak to vždycky nevyšlo.. Nevím co dřív.. Omlouvám se, doufám že po zkouškách to bude lepší.. ;)) Ale do zkoušek bych to asi viděla na pauzu. Opravdu se musím učit.. Vím, že hvězdy září v září, ale bylo by fajn to udělat na poprvé.. ;)
Možná něco napíšu, mějte se.. ;)