March 2014

I'm addicted to you, hooked on your love..

31. march 2014 at 17:28 | N. |  Claptrap
Blah, blah..
Minulý týden byl opět skvěle náročný. Hned v pondělí jsme koupili flašku a šli pít. Jasně že se to neobešlo bez dramat. MM měl super náladičku tak jsme si řekli pár věcí.. Noo, abych byla upřímná dozvěděla jsem se toho o sobě dost. Tak nějak jsem usoudila že to stejně nemá cenu se s ním hádat nebo dokolečka se mu omlouvat, takže jsem to celé hodila za hlavu. A další dny? Dělal jakoby nic.. Jako WTF?! Potom už se to jenom dokoulelo na čtvrtek kdy jsme opět pili Ale to vůbec nebylo v plánu, ale jelikož přijeli kluci co tam s námi na intru byli a končili když mi jsme byli v prváku tak to nešlo..
Ve středu jedeme se školou do Polska, do Osvětimi. Můžu vám slíbil hodně fotek! Ještě nezapomenout foťák doma ;3 Ale baterky už mám nabité a foťák v tašce, tak snad ho nezapomenu.. Ikdyž jak se znám.. Takže zítra jdu naposledy na praxe tenhle týden. Středa Osvětim a jelikož se vrátíme dom až v noci, tak máme omluvenej i čtvrtek.. No a pátek na praxe už nemá cenu chodit..
Dále jsem vám chtěla něco říct k Change. Teoreticky by to již mohlo vyjít, ale prakticky už je to horší. Pokusím se to nějak dodělat a upravit to k zveřejnění. Opravdu se snažím, ale je toho prostě moc. Poslední dobou je všechno totální hardcore, a hlavně teď bojuju se školou. Poslední vysvědčení, které budu mít, chci mít perfektní! Perfektní na moje míry ovšem.
Toť asi vše, ještě vám sem hodím pár fotek z těch úžasnejch slunečných dní. Miluju když všechno kvete a pučí. Miluju jaro! Ještě tu fotky z toho, když jsem dělala slečně Miki muffiny.. Můžu vás ujistit, že byli dobré Fotky v C.C.

Change - O co jde?

21. march 2014 at 10:32 | N. |  Change
Jelikož jsem se rozhodla, že se začnu blogu opět věnovat - vím, že to už jsem slibovala tolikrát - rozhodla jsem se jakože pěkně na tvrdo! Trošku víc jsem zkusila zapracovat na grafice blogu a myslím že se to celkem povedlo. Ještě se chystám na klikací ikonky které vás přesměrují do menu a na rozcestníky - to doufám, že stihnu o víkendu. No, ale zpět k Change.
Jedná se o scifi/fantasy povídku. Nebude to nic normálního. Co taky čekat odemě, že? Haha! Dneska jsem se trošku nudila tak jsem vytvořila obrázek k povídce. Nebylo to nic těžkého a není to zas tak úplně dokonalé, ale já mslím, že to prozačátek stačí. :)) Nultý díl, který vás seznámí s hlavní hrdinkou a nakopne vás do děje zveřejním doufám že brzo. Už mám napsané cca dva díly, jen to ještě trochu doladím a může to jít ven.
Doufám že jsem Vás potěšila! :)) Já zase jdu pracovat, mám zase týden praxí a ještě že je ten pátek! Haha..

TT - Lapač snů

20. march 2014 at 9:25 | N. |  Claptrap
Dneska se v práci šíleně nudím, tak jsem si řekla že Vám sem něco hodím a je celkem zajímavé téma týdne, tak se pokusím napsat zase něco chytrého a co dává smysl! Haha..
I já jsem podlehla horečce "mít svůj lapač snů" a už to bude rok co mi vysí nad postelí. Nikdy jsem tomu nevěřila a kdyby mi někdo tvrdil že to pomáhá, nevěřila bych. Ale mít jsem ho prostě musela :D Koupila jsem ho v jednom městečku, kde vlastní krám takýho indiáni. Hraje jim tam ty jejich duchovní písně a ať kouknete kam kouknete, všude zapálené "voňavé" tyčky - upřímně, mě to děsně smrdí. Koupila jsem ho a doma povědila na zeď nad postel. Od té doby můžu upřímně říct, že se mi spí opravdu líp! Opravdu nekecám. Mívala jsem opravdu divoký sny a dost často se mi zdálo že vidím někoho umírat. Od té doby ani ťuk! Musím zaklepat! Vím že je tomu možná i těžké uvěřit, protože kdyby mi tohle někdo řekl, tak bych si asi v duchu říkala, že je to naivní vůl. :D Je taky dost možný, že prostě když víte, že tam je a chcete věřit tomu že pomáhá, tak vám podvědomý prostě řekne ať před spaním nemyslíte na kraviny a máte lepší spaní. I to je dost možný! :D Takže pro mě lapač snů je už část života. Předpokládám že už semnou zůstane navždycky - nebo alespoň v to doufám. Haha!
Máte vy nějaké zkušenosti s lapačem snů? Ať už pozitivní nebo negativní?

Pauzička..

16. march 2014 at 19:03 | N. |  Claptrap
Zdárec, jak se máte? :))
V první řadě se omlouvám že jsem si dala pauzičku.. -.- Zase.. -.- No jo, opět jsem neměla čas. No, abych byla upřímná, čas by byl, ale nebyla nálada a hlavně o nebylo o čem psát.. Děs běs -.- Prostě teď to bylo tak nějak poklidný, ničeho nic zajímavého.. No, krom toho že se semnou konečně MM začal bavit - úspěch!! - No, potom, co jsme si minulé pondělí na intr koupili flašku a homoušek M. se rozhodl že po 10té hodině kdy chodí vychna udělá výlet k nám a uděláme párty, jsem MM napsala, ať dorazí že máme na pokoji párty. Psali jsme si asi hodinu a já ho pořád přemlouvala ať příjde. Potom nám vychna vypnula net a my začali se slečnou Miki a našim homouškem M. dělat párty :D Zbytek džusu, bramburky a TBBT :D Párty jako nikdy! -.- :D Potom přišel MM a bylo to fajn. Váleli jsme se všichni v posteli, bylo to opět boží. Jako předtím, vším.. Nastala i trapná chvilka kdy homoušek M. a slečna Miki šli oba na záchod a my s MM zůstali v Mikinčině posteli samy a mě se míhalo před očima to, kdy jsme se váleli spolu v posteli a dělali všechny kraviny, který nás napadli.. Jó, to byla sranda :3 Myslím že on na něco takovýho myslel taky, ale naštěstí přišla slečna Miki a totálně si nechutně krkla :DDD No, to asi vče z našeho zábavného večera :D (Y)
Taky se vám děje ve vašem okolí že na všechny okolo vás leze jaro?! Slečna K. má přítele.. Jsem ráda že někoho má, trápila se už dlouho z nešťastný lásky a já jsem jejímu přítelovi Márovi řekla do očí, že pokud jí zlomí srdce, že si ho najdu a vykastruju ho.. Chuděra na mě koukal jak na blázna.. :D -.- Chudák, ale ať ví, co ho čeká :D (Y) No a F.?! Dobrý, našel si holku.. jako co to kurňa..?! -.- To upřímně nechápu.. F. je totální děvk* a ikdyž je to můj nejlepší přítel, ví o tom.. Říkám mu to skoro pořád.. :D Ale to nic nemění na to, že nechápu jakto že má holku.. -.- Né že bych mu to nepřála, to ne.. Já mu to přeju, jen si prostě teď příjdu taková jiná, divná, odstrčená když každej někoho v mím okolí má a já nic.. -.- Asi jenom žárlim! :DD Jo, budu si to myslet :DD (Y)
No, a to je asi vše.. předpokládám že se ještě v týdnu ozvu :)
Mějte se, ahoj :)