December 2013

Happy new year 2O14

31. december 2013 at 14:46 | N. |  Claptrap
Je hrozně zvláštní psát 2O14.. Opět se mi to zas bude plíst a já pořád budu psát 2O13. No doufám že nebudu jediná.. ;P
Tímto článkem bych chtěla vám popřát bjútifůl silvestr end hepy njů jír 2O14.. Já budu doufat v to, že rok 2O14 bude lepší než rok 2O13.. Kord letošní konec roku je fakt mazec :/ Všechno je špatně, ale to vám popíšu asi až jindy, jestli vůbec se mi o tom bude chtít psát.. Pro mě je to taková, né moc příjemná, záležitost, ale věřím že pro ostatní je to dost velká komedie, a já doufám že ti, co chtěli aby to takhle skončilo si užívají vítězství. Já jsem se poučila a opět se mi potvrdila myšlenka, že většina kluků opravdu myslí jen na sebe.. ;) No, je to na dlouhé vyprávění, takže opravdu až někdy jindy ;)
No, takže do nového roku vám přeji opravdu jen to nejlepší. Hodně moc zdravíčka, taky štěstí a nějakou tu velkou pravou lásku! :) Myslím že když budete mít štěstí, budete mít i peníze. :DD No.. takže tak.. :)
Jinak, mě bude čekat dost hustej rok. Konec školy , opuštění intru , autoškola a motoškola a snad nástup do práce.. No, takže tak ;) A co vy? Co plánujete na rok 2O14? ;) No nic, já jdu dělat chlebíčky ^_^ ..

Šťastné a veselé!

23. december 2013 at 18:11 | N. |  Claptrap
Áhoj..
Mám tu novinku no. 1! Jak jste si jistě všimli, design blogu je totálně jiný. Menu fuč, jakýkoliv složitý design fuč a prostě tak trochu je blog jiný než jaký byl předtím. Jelikož prostě nemám čas na jakoukoliv grafiku a budu ráda, když si najdu čas na napsání občas článku, tak jsme prostě blog tomu taky přizpůsobila. Jop, takže tak! ;)
Novinka no. 2! Rozhodně chci víc fotit a dělit se o fotky s vámi, takže doufám že to výjde ;P
Novinka no. 3, která je poslední a není to až zas taková novinka.. Zítra jsou VÁNOCE! Oh, jak já miluju vánoce! Né kvůli dárkům, ale kvůli tomu, jak se vždycky máme všichni rádi o těch vánocích :DD Prostě ta pravá vánoční přetvářka! Né, dělám si srandu :D Miluju tu vánoční atmosféru. Všude barevný světýlka, cukroví, vůně mandarinek a skořice! Mmm :3 O, bože! Celý období vánoc miluju. ;) Já si prostě vánoční svátky užívám.. Pro mě je to jedno (a nebojím se to říct) z nejlepších období v roce ;) Ještě teda letní prázdniny :3 ;D
Co vy, jak prožíváte vánoce vy? :3 No, já se budu snažit teda začít opět se věnovat blogu, ikdyž to bude těžký.. -_- Poslední půlrok na střední! :/ Brutálně to letí! Už máme termíny zkoušek.. :( Hnus :/ No nic, nebudu si kazit vánoce!' :D
No, tímto vám přeju Šťastný a veselý Vánoce a bohatého Ježíška. Užívejte prázdniny jak jen to jde a buďte na sebe všichni hodní. O to přeci jde. ;) Kdybych jsem do Silvestra nic nepřidala tak vám taky přeji krásného Silvestra, moc se neopíjte, a taky super Nový rok. Pamatujte, jak na Nový rok, tak po celý rok. Buďte na sebe hodní a měte se rádi.

Toť vše. ;) Ještě si pusťte nějaký vánoční music. ;) (Y)