January 2013

27th January 2013

27. january 2013 at 13:14 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Ahoj moji milí..
Jak se máte? Já poslední dobou opravdu mizerně. V mé rodině došlo k úmrtí a všichni se s tím nějak špatně srovnáváme. Ani nebyl čas vám o tom všem napsat, proto píšu až teď. Navíc ještě teď to učení a všechno kolem vysvědčení - no řeknu vám, posldení dny vážně stály za to noo. Ale opravdu jsem si ověřila motto "v nouzi poznáš přítele." Ti co mi pomohli se zase usmát, mi pomáhají pokaždé. Díky nim se cítím líp.. ♥ jsou to moje slečny a mí drazí pánové! ;P ♥ Ještě k tomu všemu se nám na náš milovanej intr minulý víkend někdo vloupal. Vykradli vychovatelnu a sklad a šli dom.. Stejně to byly nějací Amíci - ANO! děkujeme pane Klausi! ;P Když už jsem u bývalého prezidenta, co říkáte na to, že naším prezidentem se stal Zeman? Já jsem jednoznačně proti, ale jelikož mi ještě nebylo 18, nemohla jsem přispět hlasem Schwarzenbergovi. Nevím no, podle mě to nebyl zrovna dobrý tah, zvolit si Zemana prezidentem ,ale co já vím, může nás i příjemně takhle změna překvapit. Nebo možná taky ne. ;)
Jestli se ptáte na hory, tak jsem si jen užila perfekně! :) Až na to, že mě bolely záda i zadek, byl celý ten víkend parádní.. ;) prokalenej, prosnowboardovanej a perfektní! :) ♥ Miluju tu naší partu! ;)
To je z mé strany asi vše. Fotky z hor určitě dodám ;) A jak se daří vám? ;)

FOTO* | Dolly

17. january 2013 at 20:00 | Psycho tuty píše... |  Fotky
Hi.. :)
Dneska opravdu v rychlosti :) Jak se máte? :) Já úžasně! ;) Přišel mi konečně můj miláček!! :) Ano, můj Nikon L810 konečně přišel! ♥ ach, jsem šťastná! ;) Má to fakt pěkný fotky! :)
Zítra odjíždím na hory, pokusím se tam něco nafotit.. ;) Ty nejvíc povedený vám sem hodim ;)
Co plánujete na víkend vy? :) :P

On je fakt boží!* ;)

6. january 2013 at 14:28 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Zdravím.. ;)
Jak se máte? :D :) co proázdniny? Jak jste si je užily? :)
Noo, včera sem si stáhla On je boží! kámoška mi řekla, že je to dobrý, ale prostě to, že to má bejt o 14letý holce, která se zamiluje, mě dost odradilo... :D Nicméně sem si to večer pustila.. Řeknu vám, ten film není zas tak špatnej.. Ano, typickej děj - holka se zamiluje do kluka, ale ten kluk začne chodit s jinou a tím začne válka... ale já nevim, tohle je fakt pěknej film.. Asi se mi líbí jenom kvůli tomu, že tam hraje fakt pěknej kluk..!!* ;P :D zamilovla sem se do jeho úsměvu ♥ :P Robbie je fakt BOŽÍ! :D No nevim, doporuju stáhnout a podívat se.. :) třeba budete mít jinej názor na film i na Robbieho :D ;)
Jinak já prázdniny.. no nic moc.. ;) samý HOUSE párty a disco! :D Moc pěkně začal ten rok 2O13 :D Jak na novej rook.. mm.. ♥ :D Jinak se nic pěknýho neděloo :)

Ultrafialová ♥