August 2012

I´m sorry! ;(

31. august 2012 at 22:09 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Čauky ;) Jak se máte? :)
Poslední dobou nemám vůbec čas něco přidávat! ;) zítra disco! ♥ se těším, nikde sem dlouho nebyla :D :D ehmm.. :D pšt! :D miluju tu naší venkovní diskotéku ;)* no hlavně tam bude kluk, do kterýho sem se minulej rok zamilovala a pořád mě to nějak drží.. znáte to? Víte že to je hajzlík, ale je na vás milej a máte takovej ten "divnej zamilovanej" pocit v krku? ano ,to přesně už rok prožívám s ním! :( nevím jak se ho mám konečně zbavit a vyhnat do z hlavy!!! nějakej lék?! nicméně příští týden tam bude Ego! :) tak se na něj pojedu podívat ;)
no co dál?! No asi nic, co děláte?! nevím kdy se ozvu, první týden na intru bude náročnej :D alkohol + ty správný lidi ;) znáte to! :) kord když sme se 2 měsíce neviděly, když sme zvyklí že se výdáme 5 dní v týdnu 10 měsíců! :D no uvidíme ;)
Ještě užívejte poslední víkend prázdnin 2012, ikdyž má bejt hnusně.. :(

GP sem si užila, do konce prázdnin jen 6 dní a 9 hodin! ;)

27. august 2012 at 22:47 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
9grdr_large
Zdravím, dneska vážně ve zkratce! ;)
Takže začnu víkendem.. MOTO GP v Brně, úžasný! Užila jsem si to na 100% mám plno fotek, vzpomínek a zážitků! ;) Dokonce sem narazila na Gondíka a Brouska staršího tak s nima mám fotku taky! :D GP vyhrál můj nejoblíbenec, takže sem odjela domů s nadšením a kšiiltovkou :D Příští rok si tam koupím vlajku s nápisem WORLD CHAMPION #26! ;) a samozdřejmě si jedu pro podpis a fotku s ním! ;) :D
No.. dále asi to, že do konce prázdnin asi nic nepřibude.. Už se tak nějak smiřuju s koncem léta, takže ještě objíždím garden party and disco! ;) Užívám si ♥
Uvidím jak to bude s prvním týdnem na intru ;) kdyžtak bych se ozvala ;)
Good night! ;)

For me always number ONE!!

19. august 2012 at 22:00 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
{*.. som sama... upravila ;DDDD.. *}
Hi girls and boys ;)
Koukaly jste? :D já jo! :D fandila jsem o sto šest! Ano, a byl samozdřejmě na prvním stupeni vítězů! ♥ ach! ♥ a za týden tohle uvidím na živo! ♥ ten zvuk! ta vůně, ten pocit! ♥ uuu! těším se! ♥ Ano ano, MOTO GP v Brně a já budu na tribuně fandič a čekat až kolem mě bude projíždět. Miluju ten nával adrenalínu a musím vyskočit, troubit na trumpetu a skákat nad hlavou s #26! :D je to takej ten pocit, kterej vám dovolí to udělat a přemněje vás si myslet, že to musíte udělat!! :D Ano, potom si na vás lidi ukazují, ale v tu chvíly se k nim otočíte zády a máte svůj svět! Potom váš idol odjede z dosahu a vy usedáte zase tvrdě na zem. Jede další závodník. Teď jen sedíte a koukáte na lidi, kteří skákají radostí a mají ten samý pocit a nával adrenalínu, který ste měly předchvíly vy a jen na ně koukáte a říkáte si: "ty sou ale prdlý!" :D ano, miluju motorky, sem jiná.. ANO!
A všichni si škubněte protézou sakra! :D Mám neuvěřitelnej nával štěstí že zase zabodoval! Jo, žiju motorkama! :D mám motorkářskou rodinu, tak mě všichni nechte! :D
Dneska mám dost :D ani vlastně nevím co to sem píšu :D
Raddši dobrou!! :)

Obrázek k povídce..*

16. august 2012 at 22:38 | Psycho tuty píše...
Čauky ;)
Takže za prvé sem ráda že se vás dost zapojilo do bleskovky! ;) Komentáře ,ůžu uzavřít, je vás už dost :) Ceny se pokusím udělat zítra ano??! :)
Jinak, už se konečně dala do pohybu příprava zveřejnění mé povídky na pokračování ;) Už mám napsaných asi 5 kapitol, ale ještě pořád v tom něco chybí. No snad mi poradíte až si to přečtete ;) Nicméně, je to povídka o dívce, je bude jí 16 a je to telekinečka :) No a dál se nechtě překvapit! :) Bude to takové scifi - tenhle žánr mě prostě baví! Vždy když potebujete, můžete tam kdykoliv přidat něco nového a pořád jsu nápady co k tomu přidat! ;)
No, připravila jsem vám takovej ten "úvodní obrázek" :D
Svojí hlavní hrdinku jsem si představovala takovou, jaká je na "úvodním obrázku" a ano, bude to zrzečka! :D ;)
No nic, to asi vše.. :)
Všem dobrou noc :)

Bleskovka 0.1

16. august 2012 at 11:17 | Psycho tuty píše... |  Bleskovky
Čauky, máme tu první bleskovku, chápete oč jde?? :D prostě jenom odpovídáte ;) a aby to bylo zajmavější, komentáře budou MODEROVANÉ :)
Jdeme na to ;)
* Ahoj
* Jak je?
* Blog?
* Kolik ti je?
* Děláš grafiku?
* Pokud ano jak dlouho, pokud ne stačí pomlčka?!
* Proč vlastně soutěžíš?
* Prší? :D
* Co chceš jako cenu? - jmenovku, diplom, nebo nějakou grafiku přímo pro tebe? Cokoliv ;))
* ↑ Odpověď: to je jedno apod.. - neberu, jasný?! :D
* Nechceš se přihlásit do MGS "zelenáč?"? :) - přihláška
* Tak zase čauky no :D

*Černá!

14. august 2012 at 21:52 | Psycho tuty píše...
V jedné knížce, byla situace, kdy černá byla ta dobrá a bílá ta špatná. Když bílá napáchala hodně škody a černá pak všechno zachránila. Bílá byla znakem boje, utrpení a zla. Černá naopak klidu, rovnováhy a dobra.
Ale pro nás byla černá barva asi vždy znakem smrti, něčeho né moc dobrého a někdy i samotného zla. Ale možná i někdo černou barvu miluje a miluje život! Pro někoho je černá symbolem klidu, symbol něčeho, co dokáže všechno pohtit a pomoc. Černá u někoho i doslova ukazuje jeho životní styl..!
Pro mě osobně černá znamená útěchu, klid a samotu. Černou barvu mám ráda opravdu hodně.
Co pro vás přesně znamená černá barva?

Ice cream*

14. august 2012 at 11:21 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Čááágo ;) Jak se máte?
Jo takže, celý víkend sem se neozvala. Ano, proč? Protožee...!
Nikdy bych nevěřila, že natočit malou, točenou zmrzlinu je docela těžký! :D né fakt jako! Zkoušely ste to někdy? Já točila celej víkend a řeknu vám, že pátek byl hodně krušnej! :D Takový díla co sem dělala :D ale v sobotu a v neděli to šlo :D to už sem to uměla, měla sem to v ruce a lidi z poutě chodily a chodily :D bylo to fááájn! :D V sobotu sme jenom na zmrzlině vidělaly 4000,- a v neděli 7000,- jako masakr! ;P
No takže asi proto sem nemohla napsat. Včera jsem to celý naspávala skoro celej den protože mě nohy bolely jak já nevim co :D No hodně! :D
No, vydělala sem si 1400,- a jde se dál :D dneska nebo zírtra by mi měli přijít peníze z řepy, to by mělo bejt dalších 1500,- a budu si kupovat botyyy! :D Chuck Taylorky! ♥ Nejsou nádherný? ;) ♥
Jo ještě něco, chtěla bych vás požádat, aby ste se přihlásily do MGS ;) potřebuju víc lidí, aby se začalo soutěžit ;)
(klik)

MGS "zelenáč" - přihláška

9. august 2012 at 21:57 | Psycho tuty píše... |  MGS
Jsi grafik, ale nepatříš zrovna k těm nejlepšíím? Zasoutěž si a možná i zjistíš, že si možná i mezi "zelenáčema" ten nejlepší...

PRAVIDLA
* Dělat grafiku nejvíce rok a půl..!!
* Všechno musí bejt tvojí tvorby!!
* Do každého kola musíš poslat do stanoveného datumu!!
* Jestliže ti něco opravdu nejde a nevíš si s něčím rady, každý má 1 bod, terý mu umožní toto kolo vynechat..!! Opět napiš do stanoveného datumu!!
* Pokud se nemůžeš z nějakého důvodu dostat na PC, internet ke grafickému porgramu, napiš to!! Pokud možno, oddálím soutěž (max. týden)

Souhlasíš s pravidly? Tutíž se můžeš přihlásit..

PŘIHLÁŠKA (KOMENTY)
* Přezdívka?
* Blog?
* Jak dlouho děláš grafiku?
* V čem děláš grafiku?
* Proč si chceš soutěžit?

CENY - dopíši během soutěže :)
* Ale co vám můžu zaručit, je že každý vypadlý soutěžící, dostane cenu útěchy :)

Tak, začněte se přihlašovat.. :)) Je to opravdu soutěž ZELENÁČŮ!! Jestliže někdo bude mít rok zkušeností a druhý jen pár měsíců, bude se to brát s OHLEDEM!!
Každý má šanci! ;)

EDIT: TEĎ UŽ PROSÍM JEN KOMENTY K SOUTĚŽI PROSÍM..

Zhodnocený blog 0.9 - Dainn Candy

9. august 2012 at 10:14 | Psycho tuty píše... |  Hodnotím blogy
Zhodnocený blog: dainn.blog.cz/
Autorka blogu: Dainn Candy
Design - retro, úžasný..! Líbí se mi! i ta barva je taková retro.. ;) dokonalý :)
10/10 bodů
Menu- je pěkné, jen prostě se mi zdá, že ty obrázky v menu nemají co dělat :D Já vím, má to spousta blogů, ale prostě mě osobně se to nelíbí. Promiň.. ;)
8/10 bodů
Články- asi není co k nim psát. Dobře se čtou.. ;)
10/10 bodů
Sladěnost- tak o tom asi nebude řeč :D ;) celkový design se mi líbí ;)
10/10 bodů
Tvorba- není to špatný :) grafičí a sem tam něco hodíš z módy - snažíš se inspirovat.. :) nedá se nic vytknout ;)
10/10 bodů
Aktivita- občas nic, ale snažíš se většinou přidávat pravidelně ;)
10/10 bodů
58 bodů z 60
Promiň za to menu.. :D mě se to prostě ale nelíbí :D promiň!! :D ;)
Tvůj blog je fajn, sem ráda že na blog.cz jsou ještě takové blogy :)

Skrillex [0.3]

8. august 2012 at 18:50 | Psycho tuty píše... |  Katalog designů
Čauky ;)
No dneska už prosím nic! :D Eliška mě dala! :D Jako co si myslíte?! Šli sme na procházku, došli sme kousek za vesnici a ona že už nemůže ať jí vezmu na ramena domů :D no fuuuu!! :D Potom dojdeme k nám domů, tak jí nechám v pokoji samotnou, protože si tam hrála s plyšákem a šla jsem udělat krupičku a příjdu do pokoje s krupičkou a pokoj jako po výbuchu! a ona tam tak nevinně stála uprostřed mého pokoje s plyšákem v ruce a učela na mojí reakci! :D No já myslela že do ní kopnu! :D Když si pro ní došla její mamka tak se mě ptala prej: a nezlobila tě moc? :D já myslela že se jí tam rozbrečím.. :D
No nc, udělala sem vám za to dess ;) právě mám náladičku na Skrillexe, tak sem s ním udělala dess ;)
Líbí?

TÉMA: Skrillex
PRAVIDLA
• Na designu nic neměň!
• Nevydávej za své!
• Nekopíruj!
• Nepoužívej ani část dessu na svůj blog!
• Design bude mít pouze jeden/první blog!

číslo designu je: DT_03SK
Jestliže si ho chcete objednat, pokračujte SEM! (klik)


(větší náhled klik na obrázek)