June 2012

Summer holiday!*

30. june 2012 at 17:34 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Ahoj, děcka ;)
Ano, opět se vám hlásím. Omlouvám se že jsem na blog poslední dobrou kašlala, ale opravdu sem neměla čas a popravdě, ani jsem si nevzpoměla že blog mám. :(
Takže, nejdřív řeknu něco já a potom se budu pát vás :D Je někdo tak neuvěřitelně trhůej jako já? Kouká někdo na Secret Circle? Teda spíš koukal? Och!* Já ano! A řeknu vám, koukám se pořád dokolečka. Bude to asi tím že jen JEDNA série - tím mě nasraly nejvíc, protože to skončilo fakt kreténsky a debilně! :D Ale i tak! mmm.. Adam ♥ Jasně že tam je jeden hezkej kluk do kterýho se zamilovala hlavní postava Cassie, kterej je mimochodem fakt pěknej! :D Potom se tam objeví ještě Jake, ale ten zas tak hezkej není :D teda alespoň podle mě! :D
Dále pak :D Jsou prázdniny! :D Ano opravdu :D Je teprve první den a já fakt nevím co dělat! :D ano, je to fakt smutný! :D TSC mám dokoukaný a skoro všechny seriály se budou dotáčet až po prázdninch :D :( sakra! :D Na červenec nic moc naplánovanýho nemám.. jo mám, kadeřnici :D :D požná ještě pojedu ke slečně Miky, ale to je asi tak všechno! :D Na srpen toho je víc :D Moje narozky, slečný K narozky, MOTO GP v Brně, pouť - kde mimochodem budu točit zmrlinu :D je toho víc, ale tohle je nejdůležitější :D mmm, možná začnu od příštího týdne dělat motoškolu :D takže nevím, ještě jak se domluvim s našima, jestli mě přidaj nebo ne :D Jetli ne, tak sem v háji :D Jestli jo, miluju je! :D
Co chystáte na prázdniny vy? :D Nějaká brigáda :D
No dále, co vysvědčení? :D Já fajn :D Sem spokojená :D
Jako řekněte ještě že Adam není kunda! :D to je ten tmavovlasej :D Ten kluk co příjde na konci je Jake! :D

A ještě tuhle písničku, byla u úžasný scény, když se Adam a Cassie.. jak to říct (?) .... "spojily" :D :D

Zhodnocený blog 0.6 - Dragell

5. june 2012 at 15:40 | Psycho tuty píše... |  Hodnotím blogy
Ano, již další zhodnocený blog.. ;) Ještě než se vrhnu na hodnocení, chtěla bych řct, že tenhle blog je vážně super. Už ho projíždím 2 hodiny a můžu říct jen jediné. Doufám že v budoucnu bude víc takových blogů, co víc, že bude většina. Blog je po grafické stránce i po obsahové stránce velice kvalitní.
Mám pocit že toto hodnocení je již teď jasné.
Pojďme na to
Budu hodnotit - design, menu, články, sladěnost, tvorba ( originalita), aktivita..

Zhodnocený blog 0.5 - Ssnoopici

4. june 2012 at 10:39 | Psycho tuty píše... |  Hodnotím blogy
V řadě už pátý hodnocený blog a to mám ještě schovanou další přihlášku ;) Další ohodnotím snad zítra ;)
Dost keců, jde se na hodnocení :D ;P
Budu hodnotit - design, menu, články, sladěnost, tvorba ( originalita), aktivita..
Dost kecání, teď už na hodnocení..
Zhodnocený blog: www.ssnoopici.blog.cz
Autorky blogu: Kačka,Majda


Design -
Design je dobrý, vybraly jste si dobrého grafika. Sice moc 1D nemusim, ale já vám to neberu.
10/10 bodů
Menu - Menu je přehledné, dobře se v něm hledá. Našla jsem tam to co jsem potřebovala ;) Pro příště bych jen zvolila více tmavší barvy v celém menu ;)
9/10 bodů
Články - dobré, lehko se začtu. Možná bych více používala "schování do celého článku". Například v rozhodování jaký dess, bych tuto možnost využila :)
9/10 bodů
Sladěnost - Tak o tom asi není pochyb. Blog je skvěle sladěný, všechno perfektně sedí.
10/10 bodů
Tvorba - Tvorba není špatná. Řekněme si to na rovinu, že Majda bloguje asi dýl, nemám pravdu? Kačka ještě strácí, ale postupem času se bude hodně dobře zlepšovat.
9/0 bodů
Aktivita - Velmi dobrá. Co jsem koukala, tak alespoň jeden článek denně.
10/10 bodů
57 bodů z 60
- Myslím že tyto slečny mají naději mít jeden z oblíbených blogů. V tuto chvíli se jim vede velice dobře a mám pocit že z obouch dvou slečen budou jednou velice dobré grafičky ;)

Kdo CHCE, může víc, než ten, kdo MŮŽE.

3. june 2012 at 12:31 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Hi girls and boys ;)
Takže, dneska mě čeká odjezd na ten můj milovaný intr ;P nojo, už zase na celý týden tam a na víkend zase domů.. :) už jen 3 krát a potom dva měsíce volno! Nevím, nevím, jestli se mi odtamtud bude na ty dva měsíce chtít.. :( to bude hrozně divný! :D tak jako jó, máme naplánováno že se udělá nějaká akce o prázdninách, že se někde "naše parta 30 letých úchylů :D" sejde a budem popíjet, ale tak kurňa! Já si na ně už zvykla! :/ a 2 měsíce je 5 a půl dní v týdnu nevidět? No nevim no :(
Dále sem vám chtěla poděkovat za pozitivní reakce na povídku. Ať už pomocí komentů nebo e-mailu = popravdě ani nevím kde ste mohli můj e-mail sehnat ale i tak děkuju ;P :D Zpráva pro čtenáře - v týdnu bude SNAD zveřejněn další díl. Napsanej už je, ale ještě v nedokončené podobě. PRostě ještě v neupravené verzi ;) Takže se do toho snad v týdnu dám až budu mít dlouhou chíli na intru ;) Snad už dospěju k tomu že by se tam mohlo něco stát :D ;) ale mám pocit že se mi to nevejde do příštího dílu tak snad v tom dalším :)
Dále sem chtěla oznámit že chystám bleskovku :D Ano opravdu, potřebuju to tady s něčím pořádně rozjet :D Takže očekávejte i v průběhu týdne bleskovku ;) :D
To bude asi vše, sem sama doma, poslouchám písničky a doufá že zachvilku se přiměju se začít balit ;)
S láskou vaše..

2 díl - Nataly

3. june 2012 at 8:10 | Psycho tuty píše...
,,Už šel, říkal že na tebe nebude čekat. Navíc se chtěl sejít ještě s kamarády než začne škola.´´ řekla a zase se věnovala nádobí.
,,Aha, tak to já taky už asi půjdu.´´ odpověděla jsem a zvedala se ze židle. Odnesla jsem talíř i hrníček Paule do dřezu a když už jsem byla u ní, podívala jsem se jí přímo do očí a objala ji.
,,Pa, večer je zase zahajovací, školní táborák, půjdu se tam podívat, nevadí ti to?´´ zeptala jsem se. Věděla jsem, že mě pustí, ale ze zdvořilosti jsem se jí zeptala.
,,Jasně že můžeš Ne, hlavně na sebe dávej pozor.´´ pohladila mě po tváři a letmo se na mě usmála. Miluju ty chvíle, kdy ona mě říká Ne a já jí Pa, je to takový zvláštní, ale vím že takhle mi říká jenom ona a vím, že jsem v bezpečí, že je všechno OK a že je semnou i část matky.
,,Tak já letím do školy, tak ahoj Pa´´ řekla jsem, vzala jsi věci a zamířila ke dveřím.
,,Ahoj Ne´´ zařičela za mnou a já akorád zavřela dveře.
Ten den byl jako z pohádky. Krásné nebe bez mraků jen velké, úžasné sluníčko, které opravdu hřálo, takže mi nevadilo, když jsem si vzala jen drobné sandále. Všude bylo takové krásné ticho. Vzduch byl čistý, nic ani moc nevonělo ani nesmrdělo. Sem tam zavoněly květiny, slyšela jsem jen bzučet včelky a párkrát sem viděla prolítnout okolo mě motýla. Cítila jsem se jako v pohádce. Cesta do školy mě přišla kratší nežli kdykoli jindy. Za chvíli jsem stála před velkou, starou budovou, které říkáme škola. Okolo školy byly rozmístěné skupinky lidí jako například: šprti, mazáci, hubeňouři, tlouštíci, pařmeni, huliči, alkoholici, vědátoři, ekologové, hráči a sportovci, ale bylo jich mnohem, mnohem víc.
Potkávala jsem mnoho známých, ale i neznámých tváří. Čekala jsem na parkovišti a doufala, že potkám někoho známého, nebo alespoň se k někomu přidám. Nechtěla jsem jít do školy sama. Kord dneska. Pořád jsem se otáčela a koukala po okolí, jestli někoho nezahlédnu. Dlouho nic a tak jsem se odebrala na lavičku kousek od parkoviště. Nikdo na ní neseděl, tak sem si na ní bez nějakých průpovídek sedla. Vzala jsem si do ruky mobil a začala jsem psát SMS mojí nejlepší kamarádce Nataly. Je divný, že tady ještě není. Vždycky je všude dřív nežli já, ale dneska jsem tu první já. Odeslala jsem jí SMS a hrabala se ještě chvíli v mobilu, ale pořád jsem byla ve střehu a dívala se kolem, jestli někoho neuvidím. Za chvilku mě přišla zpráva od Nataly: ,,Už jdu. N´´, tak jsem zahodila telefon do kabelky. Když už jsem viděla v dálce obrys známého obličeje, rychle jsem vstala. A vydala se jí naproti. Byly jsme od sebe ještě hodně daleko, ale už jsem viděla, jak se na mě směje. Jak její úžasné, dlouhé vlasy lemují její křivky a jak vlasy září pomocí slunce. Byla úžasně opálená a hubená. Když jsem jí naposledy viděla, bylo to před měsícem a takhle hubená nebyla. Měla úžasný, ladný krok a vypadala velice dospěle. Byla jsem skoro u ní. Když už jsem byla u ní, začala ječet. Všichni se na nás otáčely, ale ona mě s jekotem a s úsměvem ve tváři objala. Když přestala křičet, pustila mě u jejího objetí a prohlídla si mě od paty až k hlavě. Já se jen usmívala, protože jsem neměla slov.
,,No páni! Nessino! Ty jsi překrásná!´´ vyvalila na mě a pořád si mě prohlížela.
,,Já? Nataly, podívej se na sebe! Ty vypadáš…. dospěle a rozumně!´´ ,, řekla jsem a usmála se na ní.
,,To víš, ten měsíc byl velmi náročnej, ale mám senza, úžasnýho, italskýho chlapa!´´ řekla a zašklebila se.
,,Fakt? Ani jsi se nepochlubila v SMS ty mrcho! A kolik mu je? A jak vypadá? A co dělá? A..´´
,,Zadrž!´´ řekla, zvedla ruku a podívala se na mě a vytáhla jedno obočí výš než měla to druhé. ,,Hlavně klid´´ dodala a dala ruku dolu. Vytáhla mobil a začala v něm něco hledat. ,,Je mu 32´´ řekla a udělala výraz neviňátka a podívala se stydlivě na zem.
,,Cože? 32? Zbláznila jsi se Naty? Kdyby 23 tak beru, ale 32! Víš vůbec kolik je tobě? Proboha Naty!´´ řekla jsem. Neměla jsem co dodat. Vždycky se kluků, chlapců, mužů, chlapů, prostě mužského pohlaví děsně bála. Ještě s nikým nikdy nebyla a najednou si najde 32 letýho cizince.
,,Já vím, Ness, ale až tě s ním seznámím, uvidíš že je pan Dokonalej.´´ řekla a mrkla na mě jedním okem.
,,Hmm, takže si myslíš, že jsi svého pana Dokonalého našla?´´
,,Ne, nemyslím, já to vím. Ness, přej mi to! Je opravdu úžasnej a dokonalej!´´ řekla a vzala mě za ruce. Já se na ní jen podívala a pokrčila rameny. ,,A co ty? Máš nějakého pana Dokonalého?´´ řekla a šibalsky se na mě usmála.

Každodenní šálek čaje

2. june 2012 at 21:42 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Každodenní šálej čaje.
Chtěla jsem se inspirovat na ostatních blogách, na toto téma, ale narazila jsem jen na popis "ranní dávky čaje". Já jsem pochopila toto téma trošku jinak, takže vám popíšu můj názor na toto téma.
Říká se = tohle není zrovna můj šálek kávy - to znamená že to dotyčnému nejde, nelíbí se mu to. Každodenní šálek čaje podle mě znamená co každý den člověk dělá. Například - vstává nebo má každodenní povinnosti.
Já mám v týdnu každé dopoledne naprosto stejné. Vstanu, pak následuje ranní hygiena, převlíkání, zastýlání poslete, kafe a potom 10 minut chůze do školy a potm následují nekončící hodiny stávené ve školních lavicích. Někdo například jezdí autobudem - takže každodenní vysedávání v autobusu. Někdo ráno chodí nakupovat - každodenní nákup.
Podle mě by si všichni neměli představit pod větou "každodenní šálek čaje" jen ranní dávku čaje, ale třeba i to že člověka každý den potkávají stejné situace, věci apodobně.
Pochopil někdo jak to myslím? ;P

TROLL" :D

2. june 2012 at 12:27 | Psycho tuty píše... |  Ostatní
TROLL! :D
Sem sama doma, nemám co dělat a děsně se nudim :D poradíte mi někdo nějakej dobrej film ;) fantazy, komedie, animovaná pohádka!? ;)

Zhodnocený blog 0.4 - Pufflie

2. june 2012 at 10:58 | Psycho tuty píše... |  Hodnotím blogy
Ahoj. Na seznamu se mi objevil další přihláška na hodnocení blogu. Včera sem na to večer už neměla náladu, ale dneska od rána sjíždím tento blog. Koukněte se, jak dopadl ;)
Budu hodnotit - design, menu, články, sladěnost, tvorba ( originalita), aktivita..

Zhodnocený blog: www. pufflie.blog.cz
Autorka blogu: Pufflie
Design - Design se mi moc nelíbí. Asi to dělá ta špatná kvalita obrázku. I ta žlutá je taková... zvláštní. Nicméně je to tvoje volba. ;) Nebudu ti radit jak předělat blog aby se líbil mě. Za špatnu kvalitu obrázku ti strhávám jen 2 body.
8/10 bodů
Menu - Menu se mi líbí. Je takové barvné a jednoduché. Ikdyž bych možná příště volila jiné pozadí pro menu. Třeba bílé. Bílou nic nezkazíš. ;)
9/10 bodů
Články - Články mají "hlavu a patu". Dobře se čtou.
10/10 bodů
Sladěnost - Sladěné to máš dobře, ale jak sem řekla., a žlutá se mi tam nelíbí. Příjde mi že jí tam je hrozně moc.
8/10 bodů
Tvorba - Z tvorby nic nemáš, jen jeden obrázek. Ale máš tam fotky tak zhodnotím fotky ;) Fotky máš pěkné. Dobrá kvalita ;) Mimochodem máš nádhernou sestřičku ;)
9/0 bodů
Aktivita - jakžtakž ;) mohla by bejt lepší ;)
8/10 bodů
52 bodů z 60
- blog je dobrý a ty se zdáš jako kvalitní blogerka :) jen zlepši aktivitu a pro příště - opravdu míň žluté :D ;)

my perfect place"

1. june 2012 at 21:00 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Hi darlings ;)
Jak se máte? Já fajn, dneska sme končili na praxích už ve 10:40, protože mistři měli poradu, takže paráda. Počasí nic moc, zateženo občas trakaře :D No vidite, na to bych se mohla podívat :D
No, ale dost keců! :D Téma článku! :D
Našli ste už svoje místo? MYslím tím místo, které ve vás vyvolává klid a dokážete tam sedět hodiny a hodiny. Já svoje místo v týdnu našla. Chtěla jsem o všem popřemejšlet a ta sem se vydala z intru sama na procházku. Sluchátka v uších, písničky na maXXimum a jít kam mě nohy donesou. Prošla jsem tam kousek a řekla sem si že bych si mohla zapálit a sednout si. Šla jsem až za trať a koukala všude možně okolo. Broukala si písničky který mě hráli ve sluchátkách a byla v klidu. Taková ta happy nálada kterou občas každý mívá. ;) chtěla jsem jít někam kde nikdo nebude a bude tam klid. Zahla jsem do takové lesní uličky, která mimochodem nebyla zas tak dlouhá. Byla tam cedule "půjčovna vodních skútrů". Prostě sem se tam chtěla jít podívat. Šla jsem lesní cestičkou a vyšla u řeky. Bylo tam nádherný ticho, klid a jen zvuk vody a zpěv ptáků kterí lítaly všude možně okolo. Byly tam lavičky a menší "molo", kde zastavují skútry. Při mím neštěstí tam žádný nebyly. Nebyl tam naprosto nikdo. Jen já. Všude okolo mě příroda. Bylo to nádherný. Seděla sem tam 3 hodiny a jen tak se dívala na tu nádhernou přírodu okolo. V životě sem neviděla takový nádhery. Sluníčko zapadalo a já si ani nevšímala hodin. Bylo mi to fuk. Hodně věcí sem si uvědomila a užívala si ten pocit svobody, klidu a to nádherný, úžasný a dokonalý TICHO!
Potom mě zavolaly holky z pokoje že maj o mě strach a kde sem. Tak sem se musela zvednout a jí zase zpátky.
Máte někdo taky schovaný někde takový místo?
mimochodem ...ta řeka, to je labe :)