February 2012

Zdárek páreeek.. :D

28. february 2012 at 15:43 | Psycho tuty píše...
Zdárek děckaaa*
Máte se fááájn? :D já vim že jo :D Hmmm.. takže!
Co škola děti? Fajn? Joo.. u mě fajn :D dneska sem dostala jednou za 5!* hihi... :D to bylo omylem :D tak jako my sme psaly z odbornýho :D :/ Nooo.. a včera se pilo a nebyl čas ani nálada něco se učit! No to zase na intru tady vypadaloo! :D Nooo! Radši nic :D děsný, děsný! :D a vychna to na nás poznala a jenom se nám smála :D Ještě že tady byla ta hodná! :D .. jinak by sme měli asi po srandě! :D
Nooo.. už nevím co dáál :D asi nic :D
;) tak se tu mějteee! Nevím jestli se ještě tenhle tejden ozvu, no uvidíme jak bude čas, jestli bude nálada a hlavně jestli bude co psát :D ;)
Tak zdáárek! :D

Jsi tak strašně umělá, že ti i Barbie závidí .. ;P

26. february 2012 at 12:14 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Zdárek děcka..
Yeess! new deess! :D :D ;)
.. máte se? Já se mám strašně! Víkend je za náma, škola před náma.. jen mě uklidňuje že večer jedu n intr za tou mojí slečnou Miky ♥ nikdy bych nevěřila že i po víkendu se mi po ní bude stejskat.. :D :/ Na pokoji sem jen já a ona, naše třetí spolubydlící je v lázních :) Podle mě si se slečnou Miky rozumím víc než se slečnou S. nevím noo... ;) já a Miky kouříme :P ;) S. nekouří - je astmatička.. já s Miky chlastáme* S. ne..! Tak to je pak těžký žj..! Nechme to být.. ;)
Co ste dělali celej víkend?! Já nic.. :D
Jooo, ještě jedna věc :D Jedu na hory.. ano zase! :D možná už ve čtvrtek, takže v pátek nejdu do školy * ;P nešla bych ikdyby se jelo až v pátek :) prostě z intru odjíždím ve čtvetek odpoledne! :D ikdyž tak to máte celkem jedno jestli ve čtvrtek navečer nebo v pátek dopoledne, ae když tam budeme už od čtvrtka, tak se bude chlastat i ve čtvrtek, to znamená že v pátek by se bylo na chatě - možná odpoledne na vlek, večer zase chlast* :D v sobotu celodenní lyžování s kockou a v neděli jen dopoledne.. ;) achh*! Musíme jet už ve čtvrtek!
A co chystáte na víkend vy?* ;)

I love summer [0.2]

26. february 2012 at 11:14 | Psycho tuty píše... |  Katalog designů
Udělala sem vám design k objednání.. ;) Je takovej hodně jednoduchej ae jestli se někomu líbí, můžete si o něj napsat ;)
Než se ale na design podíváte, prosím přečtěte si a respektujte pravidla..

TÉMA: I love summer

PRAVIDLA
• Na designu nic neměň!
• Nevydávej za své!
• Nekopíruj!
• Nepoužívej ani část dessu na svůj blog!
• Design bude mít pouze jeden/první blog!

NÁHLED

číslo designu je: DT_02SU
Jestliže si ho chcete objednat, pokračujte SEM! (klik)

..soutěž?

25. february 2012 at 13:06 | Psycho tuty píše...
Zdárek párek děckaa...*
Jojo.. zase se hlásím po delší době, nějak poslední dobou mě ty dny ubíhaj a prostě nestíhám chodit na blog.. ani toho je poslední době hrozně moc a přitom tak málo času..!! ;)
Noo, sem akorád doma.. a přemejšlim jestli nechcete tady nějakou soutěž..?!
Nevím, třeba něco okolo upravování fotek celebrit, jen takový rychlý soutěže a výhry? Nevim, odkaz v menu? :D :) podle mě sou diplomy už pasé, ae kdyby někdo hold diplom chtěl, klidně mu ho udělám.. ;)
Tak co? Vlastně.. Jak se máte?
Já se mám fajn.. všechno je v normálu, intr trochu mimo a hodně se to tam teď mění, ae asi je dobře že se to takhle mění.. :)
No nic, letím..
Vyjádřete se k tý soutěži.. ;) hlavně jestli má cenu něco připravovat nebo né..?! ;) :)

5th February - My Love you're Fuck*ng

5. february 2012 at 11:39 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Hi... ;)
Yees, jak se máte? :D nadpisu si nevšímejte :D zrovna poslouchám barovou, nic jinýho mě nenapadlo :D
Já se mám fajn :D joo, fakt, jen musím uklízet :D a mě to fáááákt neba! :D Joop, k včerejšku.. :D dobrý :D užila sem si zase den u babči a dědy.. už k nim moc nejezdím na víc dní, ae jezdívala sem pokaždý na víkendy.. ;) ae nějak sem z tohoho asi vyrostla :D blbost! pořád sem malá :D JOOOP, zase mě mírně kope! (kopat - hrabat) :D
No děcka, je u vás taky taková zima jako u nás? :D No tady je hóódně veliká zima! :D ae občas vysvítne sluníčko, ae nehřeje! :D
Já nechci dneska na intr! :D to zase bude! :D no co si myslíte, že na intru po večer děláme?! yees, popijíme alkohol, ae pšt! :D :X a navíc teďkon máme praxe, takže to bude zase nejvíc tejden - ae nebude tam J.! :( :D naštěstí jedu už ve čtvrtek domů, takže děkuju! :D Joop, jede se na hory! :D Yees, se těším! Sníh, svařáček a fernet + tonik! :D to bude zase prokalenej víkend :D joo,takže tejden celkově! :D Ach ♥ miluju takovýhle tejdny! :D ;) ae většina má i svý mínus - děláte to co byste za střízliva nikdy neudělaly..!
Co vy? chystáte něco na příští víkend? Nějakou akci? ;) :D

Víkend*

3. february 2012 at 19:58 | Psycho tuty píše...
Hi girls and boy?
Jak se máte? :D Já sem mám krásně.. Koukám na TVD ;) začala sem koukat asi v polovině tohoto týdnu takže jsem akorád začala koukat na 2 serii, řeknu vám, mazec! :D Prostě dokonalost sama o sobě.. Ian! ♥ ach! ♥
Ano, zase jsem odbočila od tématu.. :D ;) Takže víkend.. Ano! to krásné dvoudenní období je zase tady! :D Takže plány mám takovýto: dneska už nic :D nečekaně :D noo, vidím to na vanu a zachumlátí se do peřin s kakajíčkem a koukat na TVD :D :D Zítra brzo ráno odjíždím k babuš*! Naši a sestra jedou za příbuznejma a já nesnášim cestování po příbuzných, takže jsem si vybrala možnost jet za babuš a dědou.! :D ;) yees! takže mimo dosah internetu :D To znemená že zítra nic nebude! :D No a v neděli = balení, půjdu ven se slečnou K. (u které jsem byla mimochodem i dneska) a odjezd na intr se těma mejma slečnama Miky a S. ♥ a samodřejmě za všema :D ;)
Čágo bello a dobrou noc všem..

Řekněme že miluji volno!*

2. february 2012 at 18:04 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Zdravím, zdravím.. Jak se všici máte?
Já krásně, no né? Je končně čtvrtek a já sem zase doma.. krásný ne?! :D ;) Akorád předchvílí sem přijela z intru :) A je čtvrtek! No krása prostěě :) všichni vykřikněme HURÁ! :D Jojo, mě zase hrabe :D
Nikdy bych neřekla že mě stáhne seriál, jako je Upíří deníky ae řekněme si popravdě, je to vůbec? Jde odolat něčemu tak krásnýmu? Ne! :D Opravdu nejde! :D Koukám, koukám a jedu pořád dokolaa! Prostě krása! Někdy se i bojim, proto to tak žeru! Kouká někdo z vás? A Damon! SHIT, to je kus chlapa! a to tělo! ♥ ;) :P :D
jááj, málem sem zapoměla.. Co výzo děcká? :D jaký byly známky? Spokojený nebo né? Prospěly jste nebo né?
Děcká, jdu koukat na TVD.. ;) :D

a ještě pár animek.. ;)
Tumblr_lxg1ecxjdn1qbkhhbo2_500_large
Tumblr_lykrwjdfpw1qh7609o1_r1_500_large
Delena-3-damon-and-elena-28647981-500-250_large
Изображение с кодом 2353639