Veselé vánoce děcka*

23. december 2011 at 17:42 | Psycho tuty píše... |  Claptrap
Happy Christmas honey..*
Jak se máte? Užíváte si? Těšíte se na vánoce? Já vůbec! :D Vím co dostanu a ten nejhlavnější dárek nedostanu zítra! Sakra! :D Dostanu ho až v lednu! Ještě víc sakra! A co vy? Co ste si přáli pod stromeček?
No, stručně a jednoduše! :D Děcka, užíjte si volno, pohodu, vánoce, silvestr a kocovinu! Určitě se velká část z vás chystá někam na silvestr, tak se mi moc neopíjte! ;) No prostě nevožerte se jako ty hovada ať ráno nemáte kocovinu! :D Nevím, jestli se ozvu do konce tohohle roku, takže vám popřeju i hezkýho silvestra!
Děcka, já vám přeju šťastný a veselý* Hlavně hodně dárků :D ae dárky nejsou všechno, na to nezapomeňte! Užíjte si tu vánoční atmosféru a pohodu vánoc, která teď je všude. A do nového roku vám přeju jen to nejlepší vám i vaší rodině. Hodně úspěchů s blgem a velkou návštěvnost! ;) Užíjte si poslední rok už od začátku, protože nás čeká konec světa :D :D
A tomuhle blogu přeju jen to nejlepší! Aby tě adminka už tak neignorovala a začala konečně přidávat články! :D Přemejšlela sem, že si vezmu novoroční přecevzetí :D ne*rat na blog :D Uvidíme zdali se vyplní nebo ne..

Vaše milovaná
 


Comments

1 Denie* Denie* | Web | 26. december 2011 at 20:27 | React

Ďakujem(:
Držím palce pri dodržiavaní predsavzatia:D a uži si sviatky:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.