Zhodnocený blog 0.1 - Aleesha

12. june 2011 at 18:25 | Psycho tuty píše... |  Hodnotím blogy


Pááni, udělali jste mě radost děcka. Hned dvě přihlášky ♥ Díky, díky, díky ♥ Ještě jedna věc.. Celkově je dosažitelných 60 bodů.. ( + když blog bude opravdu povedený, možno nabrat bonusové/autorské 3 body)
Budu hodnotit - design, menu, články, sladěnost, tvorba ( originalita), aktivita..
Dost kecání, teď už na hodnocení..


Zhodnocený blog: http://next-time.blog.cz/
Autorka blogu: Aleesha

Design - Design je pěkný. Je tmavý, ale mě osobně se tmavá líbí, takže pro tebe je to velké +. Dess se skládá v podstatě z jednoho obrázku, ale pě pěkný zasazený do celkového vzhledu. Design je jednoduchý, ale krásný.. Všechno ladí - tak to má být..!
BACHA na moc tmavé barvy - mě osobně se tmavá líbí, ale né všem.. :) ;)
8/10 bodů
Menu- Menu je přehledné, možná příliš tmavé. Já bych možná ne menu vybrala jiné pozadí - nějaké neutrální např. bílé nebo světlounce šedé, ale pokud se ti to líbí, nech to tak.. Menu je přehledné a po grafické stránce dobře provedené. Dobře se vněm hledá..
10/10 bodů
Články- Články jso pěknné. Máš svůj styl psaní, na nic si nehraješ - to je správné. Od každého něco. Střídáš to a máš to úhledné. Do článků se člověk rád začte a počte si - alespoň u mě to tak je. Články oživuješ obrázkama a to je dobře. Články jsou vyčerpávájící a né moc dlouhé..
10/10 bodů
Sladěnost- No, o tom žádná. Tvůj blog je perfektně sladěný. Barvy, obrázky, všechno sedí. Sladěnost už dál komentovat nebudu. Jedno slovo - perfektní..

10/10 bodů
+ 1 bonusový bod odemě
Tvorba- Tvoje tvorba má úroveň. Snaž se a lidé si toho budou všímat.. Blog po grafické stránce je velice dobrý..
10/10 bodů
Aktivita- Tvoje aktivita je dorá. Velmi dobrá. Snažíš se přidávat a když něco nepřidáš, další den to vynahradíš. Tvůj blog je bezva.. :) ;)

58 bodů z 60 ( + 1 bonusový takže 59/60)
- blog se mi hodně líbil, takže jsem neměla nic moc co kritizovat..
Ještě můj TIP: Příště bych do tmávého designu dala alespoň jednu světlou barvu (např. stránka, menu nebo jen písmo) Jinak tvůj blog je fajn a moc se mi líbí.. :) ;)

 


Comments

1 Aleesha. Aleesha. | Email | Web | 12. june 2011 at 18:41 | React

děkuji ti moc :).. a ten layout byl narychlo protože jsem prostě nějaký potřebovala :D.. ale dneska bude nový :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.