14th July - no Time

14. june 2011 at 16:02 | Psycho tuty píše...

Čaute všichni..
Dneska nebudu začínat větou "Jak se máte?" :D Aby to nebylo ohraný :D zeptám se až nakonec.. :D Noo.. dneska vedro jak v troubě :D :P Ráno říkám, dneska bude zima, venku je málo stupňů, tak si vezmu černý, dlouhý kalhoty a černou mikynu a co? Je teplo! :D To mě to někdo tam nahoře dělá naschvál nebo já nevím :D Dneska toho mám docela dost dělat, takže dneska opět nic nestihnu :/ Joo.. když jsem u toho.. Ti, kteří se přihlásili do hodnocení - Nebojte, váš blog ohodnotím, ale mějte chviličku strpení. Blogy ohodnotím, ale až prostě bude čas a nálada :) ;) (přihlásit se můžete tady - *X*)
Noo.. když si vezmu, že za týden tenhle den budu naposled ve škole, chce se mi brečet :/ :( Nechci pryč, ale i chci :D ÁÁ.. já nevím :/ :( Noo.. to je hnus toto :D Dne 21.června 2010 budu naposled na mé základní škole. Smuteční obřad bude dne 22.června na Úřadu.. :DD Grrr.. ale zase výhoda.. končíme dřív než všichni ostatní :D :P Dneska ve škole docela síla :D Včera jsme psali čtvrdletku z češtiny a dneska to měla opravený. Všichni za 5 - při nejlepším za 4. Ale byly vyjímky :D :P A když se blížilo moje jméno říkám: 5! A učitelka: No, to tak za 3.. Takže jako parááda.. :D Takže z češtiny mám za 3 na vysvědčení.. :D Noo.. ale asi budu mít dvě 4 :D No jo, sem říkala, že na to budu sr.. kálet - to je oblíbený slovo našeho pana učitele) :D A navíc fyzika a chemie? To mi k ničemu v životě nebude.. :D Fyziku mít na učňáku stejně nebudu a chemii jen 1 ročník :D Takže pohodáá..
No, dost kecůů.. :) ;) Celkem počteníčko jak tak koukám...
V celém článku očekávaná otázka + ♫

♥ ♫ to je prostě SONG k tomu nejlepšímu filmu ♥ I LOVE TRANSFORMERS ♥ ♫

A co vy? Jak se máte? - neočekáváná otázka, ale máte jí tu.. :DD
No nic, jdu dělat úkoly.. :) ;)

Bye děcka ♥
 


Comments

1 Nicolle* Nicolle* | Web | 15. june 2011 at 13:09 | React

Hůů, už se nemůžu dočkat na hodnocení blogu ! Kdy už to budee ? :DD

2 $ MisS. MiX $ $ MisS. MiX $ | Web | 15. june 2011 at 14:55 | React

No, tak to my jsme teďka dopsali, takovýhle písemky alá čtvrtletka z matiky, ájiny a tak... Výsledky, ale ještě nejsou... No jinak docela by mě zajímalo, kam půjdeš na školu? jako obor... No jinak s tim vízem... já jsem na gymplu, jakoby v osmičce, šla jsem z pětky a budu (když to dopadne nejhůř, protože u něčeho mám mezi a jak jsem psala, tak to ještě učitelé nemaj opravený) no prostě nejhůř bude pět dvojek... řekla bych že docela slušný... ještě napíšu na blog... :) no jinak, zítra odjíždíme na čtyřdenní třídeňák (je to na blogu :) ) tak jenom aby jsi věděla, že tu nebudu pokud se do té doby nedostaneš na můj blog...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.