May 2011

Uklízet, koukat na film, uklízet...

30. may 2011 at 20:01 | Psycho tuty píše... |  Claptrap


Hello my friends.. ♥
Co jste dneska dělaly? Já popravdě nic.. :D teda vlastně joo.. :D uklízela jsem, ale u toho jsem koukala na film, takže jsem neuklízela ale čučela.. :D ale jakože jsem uklízela.. :D Noo, ale vyházela jsem skříň s věcma, probrala je (co je mi malý nebo už se mi to nelíbí) a dala je stranou.. Mamča tento týden je věnuje na charitu.. :) ;) no jo, mi jsme už hold takový.. :D
No, dneska docela nuda ve škole.. Tenhle tejden budeme mít pořád supla, protože učitelé jsou na výletech se svíma tříma, takže bude klid, ale zato pořád supl..! :( :/ :! To nemám ráda.. Člověk ani neví, koho, kdy a jakou hodinu co má.. Ale od středy jdeme s holkama pomáhat školníkovy natírat, takže cáájk. :D No nic, musím už jít, půjdu se vykoupat a asi půjdu čučet na nějakej film.. Čuprstár mě nějak moc nebere..

Tak zatím..

Menu

29. may 2011 at 15:47 | N.
Ahoj, vítám Tě na blogu 18leté slečny, která si říká N. Je již vystudovaná grafička a ještě není až tak moc rozhodnutá co má dělat dál. Ráda si čte, poslouchá hudbu, píše story a povídky a taky ráda fotí. Miluje svoje dva psy, svoje přátelé a rodinu. Miluje TVD, TW, TBBT, HIMYM, Damona, Sheldona, Stilese a Barneyho. Co se týče blogových zkušeností, od dvanácti let sdílela svůj život na blog. Je ráda upřímná a má jeden velký sen. Dostat se za velkou louži a chvilku tam pobýt. Taky má svůj druhý sen a to napsat knížku.
Vítej v mém světě.
______________

INFO


Follow on Bloglovin
Hosting - Blog.cz
Opened - 28. května 2011
Admin - N.
Design - N.
Age - 18*
______________

MENU

- velice nepravidelný deníček

- povídka aneb sen stát se spisovatelkou..

- jednodílné povídky

- moje, aneb když fotím..

- jak váš blog vidím já..

- aneb když se hodně nudím vytvářím

- něco pro váš blog

- něco k zabavení

- něco, kam se jinam nevešlo

Budoucnost? Co mě čeká a co nemine?

29. may 2011 at 13:22 | Psycho tuty píše...

Budoucnost?
Podle mě si každý budoucnost zařídí sám. Každý člověk někdy pátral v myšlekách co bude dělat za 5 - 10 let. Každý z nás nad tím určitě přemýšlel. Podle mě si každý člověk utváří budoucnost sám. Jestliže chce člověk mít hezkou budoucnost, musí pro to něco udělat. Pylně pracovat na tom, aby se jeho sny splnily a měl krásnou, bezproblémovou budoucnost. Musí se snažit pro to něco udělat. Pokud se bude snažit, vydaří se mu to. Podle mě nejde o to, mít hromadu peněz, mít okolo sebe hromadu lidi, co za vás práci dělají. Nelze podplatit osud. Každý z nás by si měl chvíli udělat na takové přemýšlení o budoucnosti chvilku času a měl by začít přemýšlet, co chce v budoucnosti dokázat, udělat nebo mít. Člověk by si ale nejdříve měl srovnat minulost. Copak to jde mít krásnou budoucnost s hroznou minulostí? Pokud ano, pokud je někdo takový, obdařil ho zázrak. Co udělal člověk nebo co udělá teď, od toho se bude naše budoucnost odvýjet.
Jakou budoucnost budu mít já?

Dneska asi na všechno prdím a budu si užívat víkend - čučet na filmy

29. may 2011 at 10:11 | Psycho tuty píše... |  Claptrap

[Mattyas feat Kristina - Secret love]
Hi, so how are you?
Já se mám fajn. Stahuju si filmy a plánuji odpolední filmový den :D No, včera jsem koukala na Rychle a zběsile 5 a řeknu vám, mazec ♥ Nadčená, ale naštvalo mě, jak to dopadlo. Jako děj byl krásnej, paráda (doporučuju kouknout ♥), ale jestli jste někdo viděl díl před tím, tak tam jedna holka (Letty) umřela a tady na konci v policejní kanceláři tomu jednomu policajtovi přinese složku nějaká holka, o tom, že někdo, něco, někde přepadl a je tam fotka tý Letty a ta holka řekne "Věříš na duchy?" a konec, šmitec, finíto.. :D No, jako nenaštvalo by vás to? Mě joo.. takže Rychle a zběsile 6 musí bejt.. :D Doporučuji všem příznivcům takovýhlech filmů kouknout určitě na Rychle a zběsile 5.. ♥ Podle mě je to dokonalý ♥ povedlo se jim to.. :) ;) ♥
No, dneska hodlám koukat na trošku jiný žánr filmů, než je akční-závodní-krimi-thriller.. dneska plánuji pohádky :D Sammyho dobrodružství a potom ještě na nějakou, ale zatím nevím jakou.. nějaký dobrý tip?

Soutěže

28. may 2011 at 13:12 | Psycho tuty píše...
...
...